Jak pobrać OpenOffice

Tel: 70 840 80 45

Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

Jak pobrać OpenOffice

Możesz bezpłatnie pobrać OpenOffice i używać go do tworzenia nowych dokumentów biurowych. Jest dostępny w wielu językach i działa na większości popularnych komputerów. Oprogramowanie przechowuje dane w międzynarodowym formacie otwartym. Możesz go używać do odczytywania plików z innego oprogramowania biurowego. Możesz go również pobrać za darmo i używać w dowolnym celu. Możesz wyświetlić otwarte zgłoszenia w Bugzilli lub otworzyć nowe zgłoszenie, klikając łącze „Nowe zgłoszenie” w oknie głównym.

Po pobraniu OpenOffice możesz z niego korzystać na swoim komputerze bez instalowania żadnego innego oprogramowania. Ten program jest całkowicie darmowy i można go używać na komputerze. W przeciwieństwie do niektórych programów komercyjnych, możesz nawet drukować dokumenty lub przeglądać je w powiększeniu. Możesz także użyć OpenOffice do edycji plików Microsoft Office i wielu innych formatów plików. Jest kompatybilny z najnowszymi wersjami Microsoft Office. Jeśli chcesz wrócić do starej wersji systemu Windows, możesz po prostu odinstalować program, wybierając go z listy Dodaj-Usuń programy.

Jeśli używasz starszego komputera, nadal możesz zainstalować OpenOffice. Istnieją dwa sposoby instalacji tego programu. Najpierw przejdź do sklepu Windows i wyszukaj „OpenOffice”. Następnie kliknij strzałkę obok nazwy programu. Nazwa programu znajduje się po lewej stronie paska wyszukiwania. Po znalezieniu pliku kliknij go i wybierz „Zainstaluj”. Następnie powinieneś zobaczyć przycisk „OpenOffice”.

Projekt Apache OpenOffice ogłosił wydanie wersji 4.1.4, 4.1.3 i 4.1.2. Najnowsze wersje OpenOffice są dostępne na globalnej stronie pobierania. Upewnij się, że obok linku do pobrania wersji poszukaj linku KLUCZE do podpisywania kodu, aby sprawdzić, czy otrzymujesz oryginalną wersję. Możesz sprawdzić tożsamość klucza publicznego w sieci zaufania. W ten sposób możesz mieć pewność, że otrzymujesz właściwy plik.

Jeśli nie masz ochoty na pobieranie ze sklepu Windows, możesz pobrać najnowszą wersję oprogramowania. Nie ma potrzeby instalowania najnowszej wersji, ponieważ jest ona kompatybilna z poprzednimi wersjami. Po pobraniu najnowszej wersji należy zainstalować nową wersję. Jeśli używasz go na komputerze z systemem Windows, będzie zgodny z pakietem Microsoft Office. Jednak przed pobraniem należy sprawdzić kompatybilność. Zaleca się zainstalowanie go na obu komputerach.

Projekt Apache OpenOffice ogłasza wydanie wersji 4.1.7 i 4.1.8. Najnowsze wersje można pobrać bezpłatnie z ich witryn internetowych. Najbardziej popularna jest darmowa wersja OpenOffice. Możesz go pobrać na dowolną platformę. Możesz go również używać na innych platformach, jeśli używasz starszej wersji. Pobieranie to darmowy program. Jest kompatybilny z Windows i macOS i obsługuje wszystkie formaty, które ma Microsoft Office.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *